Egészségügyi asszisztens

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
felvételt hirdet
egészségügyi asszisztens
munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vizsgálati, kezelési időpont előjegyzése, koordinálása
  • Asszisztálás orvosnak a vizsgálatnál és kezelésnél.
  • Telefonos időpont – előjegyzés végzése.
  • Vizsgálathoz és kezeléshez szükséges eszközök és anyagok előkészítése.
  • Vérvétel, astrup vizsgálathoz vért veszt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzés, pontosság.
  • Diszkréció, felelősségtudat.
  • Konfliktuskezelés, jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek.
  • Egészségügyi szakképesítés
  • Szakmai kamarai tagság
  • EENK működési nyilvántartásba bejegyzett, működési nyilvántartási kártyája érvényes
  • Érvényes munkaköri alkalmassági igazolás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Korábban egészségügyben végzett tevékenység.

Lehetőség van közös ebédre a kórházi kantinban, ahol a kórház dolgozói kedvezményesen étkezhetnek, beszélgethetnek, együtt lehetnek.

Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap). Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, Kórházi üdülőhasználat.

Állás, munka területe(i): Sürgősségi ambulancia, illetve a Belgyógyászati ambulanciák (gasztroenterológia, nefrológia, allergológia, Down ambulancia stb.)

Mi a legjobb ebben a munkában, ezen a munkahelyen?
„Gyermekgyógyítás missziójában való aktív részvétel, hiteles szakemberekkel, értékorientált munkakörnyezetben.”

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajz beküldése az hr@bethesda.hu címre.

Weboldal: https://www.bethesda.hu/